Contact

Lid worden of

Contact opnemen

met Seniorenclub Oud-Zevenaar en Ooy

Lid worden

 

Wil je lid worden van Seniorenclub Oud-Zevenaar en Ooy?

Klik dan op onderstaande knop.

Interessante sites

 

Ben je op zoek naar interessante sites?

Klik dan op onderstaande knop.

Contact

 

Wil je contact opnemen met het bestuur?

Mail dan naar bestuur@seniorencluboudzevenaarooy.nl

 

Adreswijzingen, wijziging bankrekeningnummer of andere wijzigingen in persoonsgegevens graag zo spoedig mogelijk doorgeven aan het secretariaat@seniorencluboudzevenaarooy.nl

Hier kun je ook terecht voor vragen over de ledenpas.

 

Bestuur

Eef Koenders

Oud-Zevenaarseweg 86

6905 AP Zevenaar

0316-344511

Secretariaat/Vice-voorzitter

eef@seniorencluboudzevenaarooy.nl

Martha van de Laar-Habernickel

Schutstal 29

6905 CP Zevenaar

0316-265625

Penningmeester

martha@seniorencluboudzevenaarooy.nl

Marjan van Heugten-Scholten

Slenterweg 23

6905 DN Zevenaar

0316-264235

Lief & Leed

marjan@seniorencluboudzevenaarooy.nl

Dorothé Peters

St. Annastraat 18

6905 AX Zevenaar

0316-525443

dorothe@seniorencluboudzevenaarooy.nl

Activiteitencommissie

Wil je contact opnemen met de activiteitencommissie?

Mail dan naar activiteiten@seniorencluboudzevenaarooy.nl

De activiteitencommissie bestaat uit:

Ria Lentjes-Ariës

Slenterweg 26

6905 DP Zevenaar

0316-526657

ria@seniorencluboudzevenaarooy.nl

Marian Godschalk-van Haeren

Martinusweg 21

6905 AR Zevenaar

0316-333120

marian@seniorencluboudzevenaarooy.nl

Lief en Leed

Graag schenken wij, als bestuur van Seniorenclub Oud-Zevenaar en Ooy, wat extra aandacht aan een persoonlijke gebeurtenis zoals een bijzondere verjaardag, een huwelijk of geboorte. Maar ook bij ziekte of in tijden van verdriet willen wij graag van ons laten horen.

Voor en met elkaar, dat staat in ons logo! Daarom de volgende vraag: is er iemand waarvan je vindt dat hij of zij een kaartje verdient of op een andere manier in het zonnetje gezet mag worden? Laat het ons weten!

Stuur een mailtje naar bestuur@seniorencluboudzevenaarooy.nl. Vermeld daarbij de naam van de betreffende persoon, met daarbij de reden waarom je hem of haar aanmeldt.

 

Copyright © 2016 Seniorenclub Oud-Zevenaar en Ooy --- Wepdiezainer ---